Vážení vlastníci bytových jednotek,

na přelom září a října letošního roku jsme společně s kontrolní komisí plánovali svolání shromáždění vlastníků, kromě jiného i k projednání zejména dalšího postupu ohledně rekonstrukce balkonů.

Vzhledem k současnému zhoršování epidemiologické situace a dokonce opětovaně zvažovanému vyhlášení nouzového stavu a nových omezení (roušky apod.) jsme se rozhodli shromáždění odložit s tím, že nový termín bude vlastníkům včas předem oznámen. Uvidíme, jak se situace vyvine.

Co se týče rekonstrukce, SVJ oslovilo na základě projektové dokumentace několik firem s žádostí o podání nabídky. Výsledkem byly ceny tak astronomické (všechny okolo 20 mil Kč), že po jejich vyhodnocení se nyní pokoušíme najít cestu jak stavební úpravy (případně v menším rozsahu) uskutečnit za podmínek, které by byly pro SVJ byly ekonomicky přijatelné.

V případě zájmu zařazení o nějakého bodu na program shromáždění mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese jasek@jasek-legal.cz.

V tuto chvíli přeji všem pevné zdraví a doufám, že se snad v dohledné době za alespoň trochu normálních podmínek uvidíme.

S pozdravem

 

JUDr. Vladimír Jašek, Ph.D., LL.M.

jednatel společnosti Tsjechië Property Investment s.r.o.

předsedy Společenství vlastníků – Trnovanská 1320-30, Teplice

Oznámení o odložení konání shromáždění SVJ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *